Blog je zrušen

Marek/Stormchasing web

Zdravím vás na mém ,,Stormchasing webu." Tomuto webu se budu věnovat od začátku bouřkové sezóny 2010. Budou zde konvektivní pozorování (kromě bouřek i silné přeháňky). Později se tu objeví i rubriky ,,Něco naučného o bouřkách",  ,,Něco mimo Stormchasing" a další různé zajímavé rubriky. Toť vše k mému webu, nyní si pojďme říct, jaké byly v Brně a jeho okolí minulé 4 bouřkové sezóny.

2006

- dobrá sezóna, s hodně bouřkami, při té největší (v červenci), se málem vytvořilo tornádo.


2007

- průměrná sezóna. Bouřky byly, ale bylo jich méně a většinou byly slabé.


2008

- docela dobrá, dost bouřek, ale málo elektrické aktivity.

2009

- sezóna, která snad každého stormchasera potěší. Hodně bouřek (hlavně v červnu a červenci), dobrá elektrická aktivita, . . . Jediné, co by trochu mohlo zamrzet je fakt, že skončila už v polovině srpna.

2010

- tak od této sezóny se vám už budu věnovat v podrobných pozorováních.Doufám, že se vám blog bude líbit a že ho v průběhu bouřkových sezón budete často navštěvovat.


                                                                S pozdravem Marek.Komentáře k článku

Marek - Stormchaser říká
27.08.2010

Děkuji. Já bych více článků psal rád, ale za současné konstalace je to téměř nemožné. Půjdu do školy, do 6. třídy a budu toho mít docela hodně. Fotografie bych nahrál, ale nějak mi to nahrávání poslední dobou nefunguje. A ještě něco, prý se s vámi viděl můj táta a vy jste mu popisoval, jak to funguje na té meteostanici ve Znojmě. PS - na tu stránku na ČHMÚ s meteostanicemi různě po Česku se dívám téměř každý den.

Jiřík.TK říká
27.08.2010

Sekám Ti poklonu, Tvůj web se mi líbí. Z pohledu profesionálního meteorologa (MS Znojmo - Kuchařovice) bych zde ale uvítal více aktuálních dokumentačních snímků, nejen hlášku \\\\\\\"fotky budou doplněny\\\\\\\". A také některé zajímavé hodnoty meteorologických prvků z Jundrova, zajímavé minimální a maximálná teploty či úhrny srážek. \\r\\nJen tak dál. J.

Marek - Stormchaser říká
24.07.2010

Tak nakonec bohužel do Prahy nepojedu. Babička měla mozkovou mrtvici a i když ji z nemocnice za týden pustili, mít půl roku klidový režim. Takže do Prahy nakonec nepojedu. Škoda, je to pěkné město, nejvíc se mi líbí letiště Ruzyně.

Marek - Stormchaser říká
02.05.2010

Ještě bych podotknul, že v srpnu pojedu do Prahy, možná i na týden. To by byla šance, že přidám pozorování i z Prahy.

tom-791 říká
20.04.2010

Ano a těším se na pozorování bouřek v mém okolí pozorování. Snad bude co!Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí